Ubierz spodnie dresowe!

Jeśli jesteś osobą, która woli sportowy i luźny styl, znajdź jakaś rzecz, która będzie go charakteryzować. Może będą to właśnie spodnie dresowe? Dla wielu są raczej alternatywą na siłownie niż jako element codziennej stylizacji.

Od czego zacząć?

Już od wielu sezonów widzimy, że wiele osób łączy styl formalny z nieformalnym i szuka odpowiedniej formy przełamania. Taki wariant sportowej odzieży męskiej jest coraz bardziej popularny i wygląda bardzo dobrze w połączeniu z elegancją. Wystarczy dodać element sportowy do formalnego charakteru stylizacji. Najczęściej są to buty, najlepiej sneakersy, koszulki lub właśnie spodnie dresowe. Jak się do nich przekonać, aby wyglądały dobrze? Po prostu nie bój się eksperymentować, dlatego że to właśnie dzięki ubraniom będziesz mógł wyrazić swój styl i to, co najbardziej Ci się podoba. Pamiętaj, że jeśli uważasz, że coś źle leży albo nie pasuje, spróbuj wtedy połączyć z innym elementem albo rzeczą. Wtedy może okazać się, że dane ubranie albo dodatek świetnie komponuje się względem całej stylizacji i wcale źle nie wygląda na Tobie. Warto właśnie szukać alternatyw, jeśli posiadasz coś w swojej szafie, a uważasz, że już do Ciebie nie pasuje.

Z czym łączyć spodnie dresowe?

Tutaj wachlarz wyboru mamy spory. Sprawdzą się nie tylko podczas aktywności fizycznej, ale także zamienią elegancką stylizację w pół sportowy look. W modzie nadal królują w postaci klasycznych kolorów. Pamiętajmy, że spodnie dresowe mogą być nie tylko szare, ale także czarne, granatowe, kremowe lub o wielu jeszcze innych kolorach. Jeśli jednak wybieramy mocny kolor obuwia, postaraj się, aby w stylizacji znalazł się taki sam kolor lub zbliżony do niego, który sprawi, że nasz look będzie dopasowany. Co powiesz na sweter i elegancką kurtkę lub koszulę i marynarkę? Ponadto można łączyć je ze wszystkimi koszulkami z printami, hasłami oraz wzorami.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.