Styl oversize – wygodny także dla mężczyzn

W luźnych ubraniach można wyglądać naprawdę dobrze. Nie trzeba mieć nawet wyrzeźbionej sylwetki, aby ten zabieg się udał. Styl oversize to nic innego jak noszenie zbyt dużych ubrań. Jest to trend, który mocno zakorzenił się i można spotkać go bez problemu na ulicach. Nie tylko u kobiet stał się on popularny – dotarł również do mężczyzn.

Wygoda noszenia

Chyba nigdy jeszcze noszenie jakichkolwiek ubrań nie było wygodniejszy niż w stylu oversize. Nie zapowiada się, aby ten trend miał pójść w niepamięć, dlatego warto zapoznać się z nim bliżej. Przede wszystkim daje nam duży komfort oraz swobodę, gdzie raczej nie znajdziemy nigdzie indziej. Ponadto nie musimy od razu dobierać każdego elementu garderoby w stylu oversize. Na samym początku, aby zapoznać się z nim, może to być zwykła koszulka, bluza lub sweter. Jednak na pewno wiele osób miało już do czynienia z czymś, co jest oversize. Pamiętaj, aby jednak wybierać takie ubrania, które nie będą powyciągane z szafy po wielu latach leżenia. One nadal powinny być ładne i wykonane z dobrego jakościowo materiału. Nie sugeruj się, że skoro są to duże ubrania, to powinny być byle jakie i bez wyrazu. One nadal muszą wyrażać Twój styl i ożywiać każdą stylizację.

Oversize ubrania

W swojej szafie w stylu oversize przede wszystkim warto mieć koszulkę lub jakiś T-shirt. U kobiet najczęściej jest to biała bluzka, którą uważają za podstawę, jeśli chodzi o posiadanie takiej rzeczy. U mężczyzn także może być to koszulka, niekoniecznie tylko biała, ale także o jakimś innym kolorze. W łatwy sposób połączymy ją wtedy z jeansami, mając stylizację na co dzień bez większego problemu. Tej jesieni warto zainwestować w luźniejsze swetry, bluzy oraz płaszcz. W tak wymagających porach roku właśnie jak jesień i zima, dobrze jest mieć coś luźniejszego, co sprawi, że będziemy czuli się wygodniej. Ponadto dobrze, jeśli będziemy posiadać także oversize spodnie, które optycznie poprawią wygląd naszej sylwetki, a ponadto będą dobrze komponować się z koszulką, swetrem i płaszczem. Jednak trzeba uważać, aby nie przesadzić z ich wielkością, aby nie spowodowały wrażenia optycznie zaburzonych proporcji.

Nie bój się wprowadzić do codziennych stylizacji stylu oversize, które obecnie jest coraz bardziej popularny i stosuje go znaczna większa ilość mężczyzn. Przede wszystkim jest wygodny do noszenia i powoduje ogromną swobodę.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.