Wygodne klapki na lato

Piękna pogoda, odsłonięte nogi i tym samym powinnaś także wyciągnąć swoje klapki damskie. Niezależnie od tego w jakim są obecnie stanie, polecamy rozejrzeć się w sklepach stacjonarnych i online, gdzie teraz znajdziesz mnóstwo interesujących promocji na lato. To może być świetna okazja do zakupu nowej pary klapek, których najnowsze i najwygodniejsze modele polecimy w dzisiejszym artykule.

Na korkowej podeszwie

Naszą pierwszą propozycją będą klapki damskie wykonane na korowej podeszwie, która świetnie sprawdza się w przypadku osób, które dużo czasu spędzają na chodzeniu i przemieszczaniu się z jednego punktu do drugiego. Wówczas najważniejsza jest wygoda zarówno w pracy, jak i na co dzień, co zapewnia między innymi korkowy i miękki materiał. Podeszwa wykończona w ten sposób potrafi automatycznie dostosować się do kształtu stopy, a także doskonale rozkłada ciężar ciała, dzięki czemu absolutnie Twoje nogi nie będą odczuwać zmęczenia.

Również klapki korkowe zazwyczaj posiadają lekkie podwyższenie w tylnej części buta, co sprzyja dobremu wyprofilowaniu stopy i jej prawidłowego ułożenia. Z pewnością ucieszy to także Panie, które uwielbiają chodzić w butach na wyższych obcasie, a ich nogi wyczerpują się podczas użytkowania płaskiego obuwia.

Z futerkiem

Mamy także coś interesującego dla kobiet odważniejszych i ceniących bardziej dziewczęce i nieco szalone wykończenia obuwia. W tym przypadku chodzi o futerko przymocowane do przedniej części klapka. Dla niektórych może to prezentować się tandetnie i nieodpowiednio, jednak proponujemy spojrzeć na nie z przymrużeniem oka. Czasami właśnie pewne trendy modowe wymagają większego dystansu, gdzie liczy się niekiedy intrygujący i niepowtarzalny pomysł, a niekoniecznie chodzi o praktyczność i funkcjonalność takiego rozwiązania.

Zatem klapki z futerkiem radzimy potraktować w formie obuwia domowego lub jako ciekawe dopełnienie bardziej szalonej stylizacji, lecz tak jak wspomnieliśmy jest to propozycja nie dla wszystkich Pań.

Na gumowej podeszwie

Ostatnim najczęściej spotykanym trendem wśród klapek damskich jest gumowa i grubsza podeszwa, która nadaje butom klasycznego i starodawnego wyglądu. Kiedyś można było spotkać mnóstwo podobnych klapek przeznaczonych do użytku pływaków na basenie, których gumowe wykończenie zapobiegało poślizgnięciu się na mokrej powierzchni. Jednak obecnie klapki te posiadaj dodatkowe oryginalne napisy czy też diamentowe gadżety, które dodają uroku i niebanalności. Na pewno są one bardzo wygodne, aczkolwiek ich podeszwa może być niekiedy twardsza niż ta korkowa, aczkolwiek wybór już należy wyłącznie do Ciebie.

Wymiana ogumienia
Wymiana opon to czynność, która wymaga odpowiedniego przygotowania i zachowania szczególnych środków bezpieczeństwa. W tym artykule...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.