Męska koszula w kratę – ponadczasowy trend

Koszula w kratę to trend, który jest obecny nie tylko u kobiet, ale również i mężczyzn. Zestawiania nie tylko w casualowych stylizacjach, ale również tych eleganckich. Z pewnością prezentuje się dobrze, gdy dobierzemy do niej pozostałe elementy.

Wybór odpowiedniej koszuli

Na samym początku warto wybrać model koszuli, który będzie uniwersalny w każdej sytuacji. Zazwyczaj wiele tego typu ubrań w kratę są dodatkowo eleganckie. Dlatego możemy wykorzystać je nie tylko podczas formalnych spotkań, ale też na co dzień. Jak zatem wybrać odpowiedni model koszuli? Jest naprawdę wiele. Nie tylko pod względem kolorystycznym. Jest także wiele rodzajów kraty, które można znaleźć na koszulach. Klasyczne zestawienie to błękit w połączeniu z bielą (krata vinchy) oraz oczywiście czerń z czerwienią (buffalo). Te dwa rodzaje kraty wybiera się najczęściej. Dlatego też możemy często spotkać ją w sklepach. Dodatkowo krata glen to także chętnie wybierany rodzaj. Jest to kraty, która daje efekt szerokich oraz o drobnej strukturze połączeń. Mamy również kratę tartan, która rozstawiona jest poprzez regularne prostopadłe linie. Rodzajów kraty moglibyśmy naprawdę wymieniać sporo. Musimy sami znaleźć odpowiednie modele, w których będzie nie tylko czuć się dobrze, ale również i schludnie wyglądać. Warto postawić na koszule w kratę, które sprawdzą się na co dzień oraz również podczas eleganckich spotkań.

Jak zestawić koszulę w kratę?

Gdy posiadasz w swojej szafie koszulę w kratę lub chcesz ją mieć, to bardzo dobrze. Sprawdzi się nie tylko podczas eleganckiego wyjścia. To również wybór tego elementu w casualowych stylizacjach. Jak zatem zestawić koszulę w kratę? Drobniejsza w strukturze krata, a więc jej bardziej eleganckie wzory powinny być połączone z gładkimi elementami. W swojej stylizacji, mając już koszulę nie wybierajmy dodatkowych wzorów oraz motywów. Nie stawiaj również na inne struktury tkanin. Postaw bardziej na klasykę – jednolite spodnie. Możesz nieco pokombinować z obuwiem. Wybierasz sportowe lub eleganckie. Wszystko zależy od sytuacji. Do takiego zestawienie nie zapomnij o okryciu wierzchnim. W szczególności o kurtce zimowej, która jest podstawowym elementem podczas zimowych dni. Puchówka lub jej materiałowa wersja będą dobrą opcją. Niekiedy mężczyźni stawiają na płaszcze. Jednak to właśnie kurtki męskie są częściej wybierane na co dzień.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *