Espadryle na kilka sposobów

Można znaleźć je już praktycznie wszędzie, a ich zastosowanie nadal rośnie. Z każdym kolejnym modelem espadryli powstają nowe połączenia i stylizacje, z którymi warto się zapoznać i zaczerpnąć z nich nieco inspiracji. Dzisiaj przedstawimy Wam kilka pomysłów na wykorzystanie tego rodzaju obuwia w różnych typach wizerunku.

Na elegancko

W tym przypadku najpewniej sprawdzą się skórzane lub lakierowane espadryle, których wykonanie może niekiedy przypominać oryginalne zestawienie charakterystycznych cech balerinek damskich i mokasynów. Wówczas powstają dość eleganckie i stylowe espadryle, które możesz wtedy śmiało założyć do pracy czy też innego rodzaju oficjalne spotkanie. Współcześnie formalność rozumiana jest już nieco inaczej i została przedefiniowana odmiennie przez każdą z Pań. Wiele rzeczy zależy od sytuacji w jakiej musisz się znaleźć i okoliczności, aczkolwiek ludzie są coraz bardziej otwarci i tolerancyjni na nowe kombinacje.

Na sportowo

Wówczas polecamy szczególnie espadryle wykonane na gumowej podeszwie, które przypomina także spód tenisówek. To zdecydowanie jedno z wygodniejszych rozwiązań, ponieważ Twój but nie jest już taki płaski, noga może ułożyć się stabilnie i adekwatnie do pozycji ciała, a także Twoje stopy nie są narażone na obciążenie ciężarem ciała i stycznością z twardą nawierzchnią. Na pewno nie polecamy ultra cienkich podeszw, ponieważ Twoje nogi wówczas odczuwają każdy najmniejszy kamień i uszczerbek, który uwiera stopy i nadwyręża mięśnie.

Taka podeszwa rzadko kiedy występuje w espadrylach, aczkolwiek niektórzy producenci pokusili się o takie połączenie i musimy przyznać, że cieszy się ono wyjątkowym zainteresowaniem zwłaszcza wśród Pań, które większość dnia spędzają aktywnie, biegają z jednego miejsca na drugie i często się przemieszczają prowadząc samochód, co również potrafi być męczące, a zatem jeśli dokładnie znasz ten schemat, koniecznie powinnaś zaopatrzyć się w podobne espadryle.

Na delikatnie

Pozostałe modele espadryli są już dość klasyczne i standardowe, ponieważ podobne już kroje można było zauważyć w poprzednim sezonie letnim. Zazwyczaj charakteryzują się ażurowym lub materiałowym wykończeniem, gdzie najczęściej podeszwa owinięta jest sznurkiem. Zapewne każda z Was już niejednokrotnie spotkała z taką wersją, a być może nawet posiadasz taką parę butów w swojej szafie – i bardzo dobrze. To jedyne tak uniwersalne espadryle dodające subtelności kobietom w różnym wieku. Są również bardzo wygodne, o ile dobrze dobierzesz do nich rozmiar. Wszystko jednak jest wykonalne i możliwe, dlatego polecamy zakupić co najmniej jedną podobną parę, dzięki której Twoja codzienna stylizacja, jak i bardziej odświętna stanie się ciekawsza i komfortowa dla Ciebie.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.