Jak dobrać bieliznę damską do sukienki?

Bielizna jest ważnym elementem stylizacji, źle dobrana potrafi ją zepsuć. Przeczytaj, jaką bieliznę wybrać do sukienki oraz na co zwrócić uwagę przy jej wyborze.

Jak wybrać bieliznę do sukienki?

Wybór bielizny z pewnością nie może być przypadkowy. Przed jej zakupem, należy sprawdzić swój rozmiar, jeżeli nie jesteś go pewna. Bieliznę należy wybrać uwzględniając krój, czy materiał sukienki. Jeżeli sukienka jest obcisła, najlepiej sprawdzi się bielizna bezszwowa, czy wyszczuplająca. Dobrze dobrana bielizna damska doda ci pewności siebie oraz dopełni stylizację.

Ja wybrać biustonosz do sukienki?

Wybierając biustonosz do sukienki, należy uwzględnić, jaki ma ona dekolt, czy odsłania ramiona, plecy. Także materiał, czy jest on prześwitujący w takim wypadku lepiej wybrać cielisty kolor. Do białych sukienek najlepiej wybrać cieliste biustonosze, a do czarnych kreacji wybierz czarny. Biustonosz możemy zakładać, kierując się również kolorem sukienki i wybrać go o takim samym kolorze.

Wybierz, bieliznę uwzględniając materiał sukienki!

Ważne jest, z jakiego materiału została wykonana sukienka, np. jeżeli jest satynowa, najlepiej z tego samego materiału wybrać bieliznę. Wybierz taką bez zbędnych zdobień, aby nie były widoczne, ponieważ mogą one odznaczać się na sukience.

Jak wybrać majtki do sukienki?

Majtki najlepiej wybrać w zbliżonym kolorze do sukienki, tak aby nie były one widoczne. Jest to istotne, zwłaszcza gdy ubierasz letnie sukienki, czy te z delikatnych, cienkich materiałów.

Wyszczuplające body – czy warto je zakładać?

Wyszczuplające body warto założyć, gdy chcemy wymodelować partie ciała. Dzięki niej korygujemy części ciała, których mankamenty chcemy ukryć. Przy wyborze tego typu bielizny, częstym błędem jest wybranie bielizny w za małym rozmiarze. Zwróć uwagę również, z jakiego materiału jest ona wykonana, najlepiej, aby była to mikrofibra. Materiał ten dopasowuje się do ciała, jest lekki i elastyczny.

Bielizna wyszczuplająca

Możemy wybrać również bieliznę wyszczuplającą taką jak m.in.: majtki, gorset czy koszulka, które wpłyną na wygląd konkretnej części ciała. W zależności czy chcesz np. podkreślić i wysmuklić talię, wymodelować pośladki, czy biust. Bieliznę wyszczuplającą wybierz do sukienki, uwzględniając jej krój, a także swoją sylwetkę. Bielizna wyszczuplająca sprawdzi się na specjalne okazje, zwłaszcza gdy chcesz ubrać dopasowaną, obcisłą sukienkę. Prawidłowo dobrana bielizna wyrównuje proporcje sylwetki, ukrywa mankamenty i podkreśla atuty.

Wymiana ogumienia
Wymiana opon to czynność, która wymaga odpowiedniego przygotowania i zachowania szczególnych środków bezpieczeństwa. W tym artykule...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.